B285LB2S-T
B285LB2S-T Knowles Dielectric Labs
B285LB2S_DATASHEET.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: B285LB2S-T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.330" L x 0.120" W (8.38mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28.5GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 2GHz
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B285LB2S-T Knowles Dielectric Labs
Description: B285LB2S-T, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.330" L x 0.120" W (8.38mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 28.5GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Bandwidth: 2GHz, Height (Max): 0.079" (2.00mm).