B285LB2S
B285LB2S Knowles Dielectric Labs
B285LB2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL08373
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.330" L x 0.120" W (8.38mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28.5GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 2GHz
Height (Max): 0.079" (2.00mm)