B289KA0S
B289KA0S Knowles Dielectric Labs
B289KA0S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL08890
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.550" L x 0.140" W (13.97mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 28.9GHz Center
Insertion Loss: 4dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.078" (1.98mm)