B291MB0S
B291MB0S Knowles Dielectric Labs
B291MB0S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 29.1GHZ SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.140" W (11.43mm x 3.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 29.1GHz
Insertion Loss: 3.25dB
Height (Max): 0.088" (2.24mm)
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B291MB0S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 29.1GHZ SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.140" W (11.43mm x 3.56mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 29.1GHz, Insertion Loss: 3.25dB, Height (Max): 0.088" (2.24mm).