Produkte > LUMEL > B3 150125AD01A2M0
B3 150125AD01A2M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 125A; Class: 0.2; 150mV
Voltage drop: 0.15V
Accuracy class: 0.2
Current rating: 0.125kA
Type of test accessories: current shunt
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B3 150125AD01A2M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 125A; Class: 0.2; 150mV, Voltage drop: 0.15V, Accuracy class: 0.2, Current rating: 0.125kA, Type of test accessories: current shunt.