Produkte > LUMEL > B3 150250AB0100M0
B3  150250AB0100M0
B3 150250AB0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 250A; Class: 0.2; 150mV
Type of test accessories: current shunt
Current rating: 250A
Accuracy class: 0.2
Voltage drop: 0.15V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B3 150250AB0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 250A; Class: 0.2; 150mV, Type of test accessories: current shunt, Current rating: 250A, Accuracy class: 0.2, Voltage drop: 0.15V.