Produkte > LUMEL > B3 15025A0A0100M0
B3  15025A0A0100M0
  • B3  15025A0A0100M0
  • B3  15025A0A0100M0
B3 15025A0A0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 25A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting
Type of test accessories: current shunt
Current rating: 25A
Accuracy class: 0.2
Voltage drop: 0.15V
Standard equipment: insulating base
Mounting: for DIN rail mounting
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B3 15025A0A0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 25A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting, Type of test accessories: current shunt, Current rating: 25A, Accuracy class: 0.2, Voltage drop: 0.15V, Standard equipment: insulating base, Mounting: for DIN rail mounting.