Produkte > LUMEL > B3 1502A50A0100M0
B3 1502A50A0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 2.5A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting
Type of test accessories: current shunt
Current rating: 2.5A
Accuracy class: 0.2
Voltage drop: 0.15V
Mounting: for DIN rail mounting
Standard equipment: insulating base
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B3 1502A50A0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 2.5A; Class: 0.2; 150mV; for DIN rail mounting, Type of test accessories: current shunt, Current rating: 2.5A, Accuracy class: 0.2, Voltage drop: 0.15V, Mounting: for DIN rail mounting, Standard equipment: insulating base.