Produkte > LUMEL > B3 15060A0D0100M0
B3  15060A0D0100M0
  • B3  15060A0D0100M0
  • B3  15060A0D0100M0
B3 15060A0D0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 60A; Class: 0.2; 150mV
Voltage drop: 0.15V
Accuracy class: 0.2
Current rating: 60A
Type of test accessories: current shunt
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B3 15060A0D0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 60A; Class: 0.2; 150mV, Voltage drop: 0.15V, Accuracy class: 0.2, Current rating: 60A, Type of test accessories: current shunt.