Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-1125-549-YL
B30C-1125-549-YL
B30C-1125-549-YL Brady Corporation
B-549.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 1.125 IN W X 100 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Yellow
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000, R60000
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-1125-549-YL Brady Corporation
Description: LABEL, 1.125 IN W X 100 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000, R60000.