Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-1125-569-BL
B30C-1125-569-BL
B30C-1125-569-BL Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,BLU,1.125" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Applications: General
Color - Background: Blue
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-1125-569-BL Brady Corporation
Description: B30,B569,BLU,1.125" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Blue, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.