Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-1125-569-OC
B30C-1125-569-OC
B30C-1125-569-OC Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,OCHRE,1.125" X 100 FT F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Applications: General
Color - Background: Ochre
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-1125-569-OC Brady Corporation
Description: B30,B569,OCHRE,1.125" X 100 FT F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Ochre, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.