Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-1125-569-PK
B30C-1125-569-PK
B30C-1125-569-PK Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,PINK,1.125" X 100 FT FI
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Applications: General
Color - Background: Pink
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-1125-569-PK Brady Corporation
Description: B30,B569,PINK,1.125" X 100 FT FI, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Pink, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.