Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-1125-595-OC
B30C-1125-595-OC
B30C-1125-595-OC Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B595,OCHRE,1.125" X 100 FT F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 1.125" (28.58mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Ochre
Location: Outdoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-1125-595-OC Brady Corporation
Description: B30,B595,OCHRE,1.125" X 100 FT F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 1.125" (28.58mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Ochre, Location: Outdoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers.