Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-2000-428
B30C-2000-428
B30C-2000-428 Brady Corporation
B-428.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30, B428, LT SILVER, 2" X 100FT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.000" (50.80mm)