Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-2250-483YL-KT
B30C-2250-483YL-KT
B30C-2250-483YL-KT Brady Corporation
B-483A.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B483,YEL,2.25"X100' KIT FIT
Packaging: Bulk
Color: Yellow
For Use With/Related Products: Warning
Label Type: Floor Sign
Label Size: 1200.00" L x 2.25" W (30480.0mm x 57.2mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-2250-483YL-KT Brady Corporation
Description: B30,B483,YEL,2.25"X100' KIT FIT, Packaging: Bulk, Color: Yellow, For Use With/Related Products: Warning, Label Type: Floor Sign, Label Size: 1200.00" L x 2.25" W (30480.0mm x 57.2mm).