Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-2250-569-SB
B30C-2250-569-SB
B30C-2250-569-SB Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,SKY BLU,2.25" X 100 FT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.250" (57.15mm)
Material - Body: Polyester
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Sky Blue
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-2250-569-SB Brady Corporation
Description: B30,B569,SKY BLU,2.25" X 100 FT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 2.250" (57.15mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Sky Blue, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.