Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-2500-509-YL
B30C-2500-509-YL
B30C-2500-509-YL Brady Corporation
B-509.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 2.5" W X 25' L YELLOW
Packaging: Bulk
Length: 25' (7.6m)
Width: 2.500" (63.50mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Yellow
Location: Outdoor
Printer Name: BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-2500-509-YL Brady Corporation
Description: LABEL 2.5" W X 25' L YELLOW, Packaging: Bulk, Length: 25' (7.6m), Width: 2.500" (63.50mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer.