Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-3000-423
B30C-3000-423
B30C-3000-423 Brady Corporation
B-423.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30, B423, WHITE, 3" X 100FT, FI
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)