Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-3000-438-SL
B30C-3000-438-SL
B30C-3000-438-SL Brady Corporation
B-438.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B438,SLV,3" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)
Material - Body: Metallized Polyester
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Silver
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R4300
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-3000-438-SL Brady Corporation
Description: B30,B438,SLV,3" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 3.000" (76.20mm), Material - Body: Metallized Polyester, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Silver, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R4300.