Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-3250-551-WT
B30C-3250-551-WT
B30C-3250-551-WT Brady Corporation
B-551.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B551,WHT,3.25" X 50 FT FIT
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyester
Label Size: 0.60" L x 3.25" W (15.2mm x 82.6mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-3250-551-WT Brady Corporation
Description: B30,B551,WHT,3.25" X 50 FT FIT, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyester, Label Size: 0.60" L x 3.25" W (15.2mm x 82.6mm), Part Status: Active.