Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-4000-569-PL
B30C-4000-569-PL
B30C-4000-569-PL Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: 130,B569,PUR,4" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)