Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-4000-595-OC
B30C-4000-595-OC
B30C-4000-595-OC Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B595,OCHRE,4.0" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 4.000" (101.60mm)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Ochre
Location: Outdoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-4000-595-OC Brady Corporation
Description: B30,B595,OCHRE,4.0" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 4.000" (101.60mm), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Ochre, Location: Outdoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers.