Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-500-569-BR
B30C-500-569-BR
B30C-500-569-BR Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,BRN,0.5" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 0.500" (12.70mm)