Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-500-569-TN
B30C-500-569-TN
B30C-500-569-TN Brady Corporation
B-569.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B569,TAN,0.5" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Tan
Location: Outdoor
Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-500-569-TN Brady Corporation
Description: B30,B569,TAN,0.5" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Tan, Location: Outdoor, Printer Name: BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, i5300, S3000, S3100, R10000.