Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-500-581-YL
B30C-500-581-YL
B30C-500-581-YL Brady Corporation
B-581.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B30,B581,YEL,0.5" X 100 FT FIT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: Yellow
Location: Outdoor
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-500-581-YL Brady Corporation
Description: B30,B581,YEL,0.5" X 100 FT FIT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: BBP®30, BBP®31, BBP®33 Label Printer, BBP®35 Multi-Color Sign and Label Printer, BBP®37 Color & Cut Sign and Label Printer, R10000.