Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32021A3122K000
B32021A3122K000
B32021A3122K000 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1200PF 10% 300VAC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Capacitance: 1200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32021A3122K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1200PF 10% 300VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Capacitance: 1200 pF.
Weitere Produktangebote B32021A3122K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32021A3122K000 B32021A3122K000 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 1.2 NF 10% 300Vac LS 10mm