Produkte > TDK > B32362B3207J030
B32362B3207J030
B32362B3207J030 TDK
B3236_.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Film Capacitors 200 UF 330 V PEC MKP
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32362B3207J030 TDK
Description: CAP FILM 200UF 5% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.378" (35.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 5.984" (152.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 200 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32362B3207J030 B32362B3207J030 Hersteller : EPCOS / TDK B3236_.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 200 UF 330 V PEC MKP
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32362B3207J030 B32362B3207J030 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B3236_.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 200UF 5% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.378" (35.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 5.984" (152.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 200 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)