Produkte > EPCOS / TDK > B32521C6153J
B32521C6153J
B32521C6153J EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.015uF 400volts 5%
auf Bestellung 3961 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6153J EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32521C6153J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C6153J B32521C6153J Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)