Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32521N8223J189
B32521N8223J189
B32521N8223J189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521N8223J189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote B32521N8223J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521N8223J189 B32521N8223J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.022uF 630volts 5%