Produkte > EPCOS / TDK > B32521N8333J000
B32521N8333J000
B32521N8333J000 EPCOS / TDK
B32520_529-1526522.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.033uF 630volts 5%
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521N8333J000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32521N8333J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521N8333J000 B32521N8333J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)