Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32522D8104K000
B32522D8104K000
B32522D8104K000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522D8104K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote B32522D8104K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522D8104K000 B32522D8104K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 10% 630volt MKT L/S=15mm