Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32522D8683K189
B32522D8683K189
B32522D8683K189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522D8683K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32522D8683K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522D8683K189 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-597728.pdf Film Capacitors FILM CAP MKT BOX 0.068 F 10% 630Vdc LS 15mm