Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32522N6154J000
B32522N6154J000
B32522N6154J000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522N6154J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32522N6154J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522N6154J000 B32522N6154J000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.15uF 450volts 5%