Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32522N6564K000
B32522N6564K000
B32522N6564K000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 450V
Part Status: Active
Capacitance: 0.56 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522N6564K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 450V, Part Status: Active, Capacitance: 0.56 µF.
Weitere Produktangebote B32522N6564K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522N6564K000 B32522N6564K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.56uF 450volts 10%