Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32523Q3335J289
B32523Q3335J289
B32523Q3335J289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q3335J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32523Q3335J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q3335J289 B32523Q3335J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 3.3uF 250volts 5%