B32523Q335J
B32523Q335J EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 3.3 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q335J EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Capacitance: 3.3 µF.
Weitere Produktangebote B32523Q335J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q335J B32523Q335J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 3.3uF 63volts 5%