Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32523Q8474M189
B32523Q8474M189
B32523Q8474M189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q8474M189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Weitere Produktangebote B32523Q8474M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q8474M189 B32523Q8474M189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.47uF 400VDC 20% LS 22.5mm