Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32523Q8684K000
B32523Q8684K000
B32523Q8684K000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
auf Bestellung 1350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32523Q8684K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm).
Weitere Produktangebote B32523Q8684K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32523Q8684K000 B32523Q8684K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.68uF 630volts 10%