B32524Q6475J
B32524Q6475J EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4.7UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 4.7 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524Q6475J EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4.7UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 4.7 µF.
Weitere Produktangebote B32524Q6475J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524Q6475J B32524Q6475J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 4.7uF 400volts 5%
Produkt ist nicht verfügbar
B32524Q6475J B32524Q6475J Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 4.7uF 400volts 5%