Produkte > TDK > B32524R3226K000
B32524R3226K000
B32524R3226K000 TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 22uF 10% 250volt MKT L/S=27.5mm
auf Bestellung 680 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32524R3226K000 TDK
Description: CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Capacitance: 22 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32524R3226K000 B32524R3226K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 22uF 10% 250volt MKT L/S=27.5mm
auf Bestellung 720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32524R3226K000 B32524R3226K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Capacitance: 22 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm)