Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C0155M000
B32529C0155M000
B32529C0155M000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0155M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32529C0155M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0155M000 B32529C0155M000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.5uF 63VDC 20% LS 5mm