Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C0224M189
B32529C0224M189
B32529C0224M189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0224M189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm).
Weitere Produktangebote B32529C0224M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0224M189 B32529C0224M189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 63VDC 20% LS 5mm