Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C0273K189
B32529C0273K189
B32529C0273K189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.027UF 10% RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Capacitance: 0.027 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C0273K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.027UF 10% RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Capacitance: 0.027 µF.
Weitere Produktangebote B32529C0273K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C0273K189 B32529C0273K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.027uF 63volts 10%