Produkte > EPCOS / TDK > B32529C1473K
B32529C1473K
B32529C1473K EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.047uF 100volts 10%
auf Bestellung 2605 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C1473K EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 47nF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±10%; 7.2x6.5x2.5mm, Type of capacitor: polyester, Manufacturer series: MKT, Capacitance: 47nF, Body dimensions: 7.2x6.5x2.5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm, Climate class: IEC 60068-1, Lead length: 6mm, Operating temperature: -55...125°C, Operating voltage: 63V AC; 100V DC.
Weitere Produktangebote B32529C1473K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C1473K B32529C1473K Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 47nF; 63VAC; 100VDC; 5mm; ±10%; 7.2x6.5x2.5mm
Type of capacitor: polyester
Manufacturer series: MKT
Capacitance: 47nF
Body dimensions: 7.2x6.5x2.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
Climate class: IEC 60068-1
Lead length: 6mm
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 63V AC; 100V DC