Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32529C3334J189
B32529C3334J189
B32529C3334J189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C3334J189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm).
Weitere Produktangebote B32529C3334J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C3334J189 B32529C3334J189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.3300UF 5% 250V FILM CAP POLY BOXED