Produkte > TDK > B32529C6123J
B32529C6123J
B32529C6123J TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.012 µF
auf Bestellung 8098 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32529C6123J TDK
Description: CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.012 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32529C6123J B32529C6123J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.012uF 400volts 5%