Produkte > TDK > B32563J1156K289
B32563J1156K289
B32563J1156K289 TDK
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 0.945" L x 0.429" W (24.00mm x 10.90mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32563J1156K289 TDK
Description: CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 0.945" L x 0.429" W (24.00mm x 10.90mm).
Weitere Produktangebote B32563J1156K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32563J1156K289 B32563J1156K289 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors FILM CAP MKT SILVER 15uF 10% 100Vdc LS 22.5mm
Produkt ist nicht verfügbar
B32563J1156K289 B32563J1156K289 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors FILM CAP MKT SILVER 15 F 10 100Vdc LS 22.5mm