Produkte > TDK > B32564J6335K000
B32564J6335K000
B32564J6335K000 TDK
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC 2DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.740" (18.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.142" L x 0.480" W (29.00mm x 12.20mm)
auf Bestellung 1731 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32564J6335K000 TDK
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC 2DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.740" (18.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.142" L x 0.480" W (29.00mm x 12.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32564J6335K000 B32564J6335K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 3.3UF 10% 400V FILM CAP MKT SILVER
auf Bestellung 224 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32564J6335K000 B32564J6335K000 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 3.3UF 10% 400V FILM CAP MKT SILVER