Produkte > TDK > B32620A0222J000
B32620A0222J000
B32620A0222J000 TDK
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 0.0022uF 1KV 5%
auf Bestellung 1769 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A0222J000 TDK
Description: CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A0222J000 B32620A0222J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.0022uF 1KV 5%
auf Bestellung 1901 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32620A0222J000 B32620A0222J000 Hersteller : TDK MKP_B32620_621.pdf Description: CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)